Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpět na seznam členů

Maty

Obrazek


Souhrnné informace:

Rok narození: 1990

Nastoupení v ANH: Začátkem roku 2008

Zkušenosti s airsoftem: Začátkem roku 2008

Zkušenosti se zbraněmi: FN SCAR, M14, M4A1, AK-47 tac.

Doplňková výstroj: Zimní převlečník, batoh SPM 20l,

Doplňková výzbroj: dalekohled 40X70

Absolvované mise: Juřinka, Rutovie duben 08, Vysílač II, Vysilač Camp, TNB regnum irae, TNB vrata sudbine, TNB 5 navrat vizovar, Camp Sokolovo, Vysílač Camp II, Clasified Laboratory, TNB 6 poslední zteč, Ralsko 2010, HVV 1/2/3/4/5, FMP 1, FMP 2, Hilmand, Operace Flashpoint, March on port Stanley I,

Kontakt--> Tel: 736418106 ICQ:340-222-279 email: pepa.matyscak@seznam.cz

Něco o sobě:

  Je mi 21 let, jsem z Karolinky, po střední jsem vyšel z Gymplu v Rožnově pod Radhoštěm a pokračoval na VŠ v Olomouci - Informatika, kde jsem s programováním bohužel neuspěl a nyní pracuji ve Ski areálu Kyčerka.
  Můj volný čas mimo ANH a airsoft rád trávím s přítelkyní, která u mě už nějakou tu dobu bere airsoft jako samozřejmost - ono by to asi ani jinak nešlo a tím ji patří velký dík za toleranci a vše s tím spojené.
Rád sportuji, 11 let jsem hrál sportovně fotbal, šibenice se často nevymetaly, takže jsem po vstupu do ANH dlouho neváhal a ,,uvolnil" víkend. Taky chodívám běhat, lyžovat, jezdím na inlinech, plavu, nejsem žádný silák, ale zato dál doběhnu ... Doma si pustím hudbu (zejména Rock, Metal a soundtracky) Z filmů si vyberu ve všech žánrech, ale sleduju nejradši válečné a fantasy, taky zahraniční fotbal -> Jsem dlouhá léta věrný fanoušek Arsenalu FC. Na PC si rád zahraju především Strategie a RPG jako je série Total war, Men of war, Arma 2 a BF3 ze starších Fallout 2 a Jagged Alliance.
  Z airsoftových portálů jsem aktivní více na www.asportal.cz, je tam vstřícnější komunita, naopak na www.airsoft-portal.cz je vedoucí komunita někdy zbytečně moc arogantní, ale zato tam jsou odbornější informace. Mám poměrně přehled o výstroji a výzbroji, dost času jsem strávil mechaboxem v.2, nicméně ikdyž jsem jej složil, tak mi pořádně nikdy nefungoval :-]] pravděpodobně problém západky zpětného chodu; do budoucna se to ale stále chci naučit(ale kdo ví). Co se týče obchodů v čr, tak s přístupem vojenských obchodů k zákazníkovi jsem poměrně spokojen. Ze zahraničních mám dobrou zkušenost s www.gunnerairsoft.com, kde jsem objednal M14.

  Co se týče mojí povahy, tak jsem podle všelijakých testů sanqvinik/flegmatik,  nerad sám sebe soudím, ale myslím že jsem určitě vstřícný, diplomatický a do určité míry tolerantní, na druhou stranu jsem někdy hrozný flegmouš a nechávám věci na poslední chvíli - S přibývajícím věkem jsem sice zodpovědnější, ale trpělivosti je semnou stále potřeba. :-]] Nemám rád lháře a ignorant
y. Ke komunikaci mi nejvíce vyhovuje osobní setkání, dále mobil, skype, email, ICQ. Nerad používám facebook, veliký žrout času, každopádně jsem nucen jej využívat, abych někoho sehnal a naopak.